ŞİMDİ GÜL ÇAYI SAATİ

SAAT BEŞ OLUNCA CANIM BİR FİNCAN BİTKİ ÇAYI İSTER, YANINDA GÜZEL KOKULU BİR KURABİYE İLE. BEN HERTÜRLÜ BİTKİ İLE ÇAY İÇEBİLİRİM. KOYARIM BİR TUTAM, EVDE NE VARSA BAZEN PAPATYA, BAZEN MELİSA ,BAZEN DE GÜL, BELKİ BİRAZ TARÇIN DA OLABİLİR, ÜZERİNE KAYNAR SUYUM 2 DAKİKA SONRADA İÇERİM O ÇAYI OHH MİSSS. ALIŞAMADIM SİYAH ÇAYLARA.SABAH KAHVALTI DIŞINDA HİÇ ARAMAM HATTA HİÇ DEMLEMEM DİYEBİLİRİM. MİDEM AĞRIYINCA, NANE LİMONUM, KEYFİM KAÇINCA, BAZEN ANTEPTEN GELEN ZAHTERİM, MİDEME ÇOK İYİ GELİR İÇİNCE. BAZEN BALLI ZENCEFİL TURŞUSU ÇAYIM DA FENA DEĞİLDİR. ONUN TARİFİNİ SONRA VERMEM LAZIM MUTLAKA BAYILIRSINIZ…..İŞTE ŞİMDİ DE KENDİME ŞAHANE KOKULU TAPTAZE KURU GÜLLERİMDEN BİR ÇAY SAATİ MOLASI VERDİM….DENEYİN SEVEBİLİRSİNİZ….

Please follow and like us:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3 Responses to ŞİMDİ GÜL ÇAYI SAATİ

 1. berna yeşilyurt

  çok yaratıcı!
  gül çayına azıcıcık karanfil öneriyorum.
  ne dersin?

  • sonayistanbul@gmail.com

   SÜPPER OLUYOR.BEN ÇOK SEVDİĞİM GENÇ BİR ARKADAŞIMDAN ÖĞRENDİM SİYAH ÇAY DEMLERKEN İÇİNE TEK BİR KARANFİL VE BİR TANE KESME ŞEKER ATIYOR SÜPER BAŞARILI EĞER DENEMEDİYSEN ÖNERİRİM.:))

 2. ersin

  gül çayı gerçek anlamda bir gül çayı ısparta gülünün yapraklarından ve %100 doğal ısparta gül suyundan elde edebilirsiniz,dünya üzerinde en kaliteli gülsuyu rose damescana yani ısparta gülünden elde edilir http://www.roselife.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir